Logo

RENAULT MEGANE 1.5 DCI KARAVAN 2012 Godina

Број на оглас: 3684977 | Објавен на: 21.09.2020, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2012

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT MEGANE 1.5 DCI KARAVAN
2012 Godina
MAKEDONSKI TABLICI
REGISTRIRANA CELA GODINA
FULL OPREMA + NAVIGACIJA
KOLATA MOZE DA SE VIDE VO STIP

CENA : 4900

KONTAKT TELEFON : 077 700 509

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Kupi Prodaj

Потврден огласувач