Logo

OPEL TIGRA 1.8 CABRIO

Број на оглас: 3685082 | Објавен на: 28.09.2020, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €

3.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Opel Tigra 1.8 Benzin 2005 God
Kolata e uvezena od Germanija pred mesec dena
Redovno servisirana
Registrirana do 08 2021 God

 Cars

Потврден огласувач