Logo

Golf 4 1.6 Benzin-plin

Број на оглас: 3685497 | Објавен на: 18.09.2020, 02:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.6 Benzin-plin
Golfot e so atestiran plin ,klima perfektna, pred 2000km smeneto ulje filteri ,rebrast kais.se komplet ..so 2 para gumi ..
Mozhe zamena samo so vw Touran so moja doplata!!
Info: 077-614-295

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Klime

Потврден огласувач