Logo

Grande Puntoo 2009 1.2 benzin/plin NEUVEZENA

Број на оглас: 3685800 | Објавен на: 21.09.2020, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Grande Punto 2009
1.2 benzin/plin
Klima
149 000km
Cena 2900evra
Registrirana do 10.06.2021
NEUVEZENA
Kontakt :071396257 071396257 071396257

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач