Logo

Bmw 320 d kako novo se mu raboti moze i zamena

Број на оглас: 3686140 | Објавен на: 22.09.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.500 €

2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Servis komplet napraven klima ispravna motor.odlicen bez mana kontak samo na ovoj broj 077990919 genco brod naj jak za BMW

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач