Logo

Rezervoar 1000l

Број на оглас: 3686192 | Објавен на: 28.11.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Info.na tel.
079/336986
079/336986

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач