Logo

Sanduk Miller Kiper

Број на оглас: 3686315 | Објавен на: 16.09.2020, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sanduk Miler Kiper
Sandukot e so dolzina 4,20
shasijata od kamionot e 90

071 591 143

071 591 143

071 591 143

 Струга    Општина:Вевчани

Прати Е-Маил

 KTM

Потврден огласувач