Logo

Peugeot 125 cc

Број на оглас: 3686352 | Објавен на: 25.09.2020, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Вид: Скутер

Година: 2012

Модел: Tweet 125

Километри: 5000

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo do dobra sostojba poveke informaci Na tel

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 erdo

Потврден огласувач