Logo

Брусна хартија 190x90

Број на оглас: 3686355 | Објавен на: 18.09.2020, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Брусна хартија
190x90 гранулација 40 ---600 ден. 1 бр.
190x90 гранулација 80 ---500 ден. 1 бр.
SIA Made in Switzerland

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Тина

Потврден огласувач