Logo

Samsung A7 2018

Број на оглас: 3686570 | Објавен на: 22.09.2020, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A7 2018

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 10.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba ima uste edna godina garancija telefonot e kako nov moze da se vidi u sekoe vreme 075491294

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач