Logo

Се продава плац

Број на оглас: 3686876 | Објавен на: 27.11.2020, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 40 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во близина на Ас Специјал (стариот автопат). Плацот е 4.000 квадратни метри од кои само 2 се на продажба.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач