Logo

Citroen c4

Број на оглас: 3687029 | Објавен на: 22.11.2020, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 73 kw / 99 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c4 1.4 benzin/plin 2005godina socuvana kako nova

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач