Logo

Opel Astra G, 1.4i, 98/99 god.KONTAKT TEL: 071-950-695

Број на оглас: 3687098 | Објавен на: 28.09.2020, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.300 €

1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra G 1.4i 90ks 1998/99 god vo odlicna sostojba pali vozi ,stegnata sasiski,dobar enterier , 15-ski al. bantasi.Kolata ne e registrirana i odjaveni se tablicite. Za povejke info
tell: 071950695
cena 1450eu NA DOLNIOT BROJ NE ZVONETE

 Alex

Потврден огласувач