Logo

Peugeot 508 од 2011 (купен во МК со сервисна книшка)

Број на оглас: 3687133 | Објавен на: 27.11.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 508

Година: 2011

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Peugeot 508 1.6 THP (turbo benzinec)со 156HP.Мотор на ланче.
Неувезуван, купен од Еуроимпекс со цела сервисна историја, на 126.000 км е направен целсен голем сервис во 2019година.
Два клуча.
Опрема двозонска клима ,hill assist,темпомат,команди на волан,електрика на стакла,ретровизори и фарови,отворање и затворање на прозори од далечинско,отворање на гепек со далечинско,автоматски светла,автомаски брисачи и друго


 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nine

Потврден огласувач