Logo

TRIGODISHNI SADNICI OD LESHNIK

Број на оглас: 3687421 | Објавен на: 26.08.2020, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


GOTOVI ZA NOVEMBAR 250 KOMADA

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Rexhep Qormemeti

Потврден огласувач