Logo

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

Број на оглас: 3687647 | Објавен на: 16.09.2020, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A2

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A3 2.0 TDI 140KS
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2004)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-CD PLAYER;
-KOZA;
-BORD KOMPJUTER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-NAVIGACIJA;
-MAHAGON;
-METALIK BOJA;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-NAPRAVEN E KOMPLETEN SERVIS;
-MALA POTROSUVACKA;
------I N F O:(070/602-904)------

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач