Logo

Kabel

Број на оглас: 3688011 | Објавен на: 23.11.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


3 x 2,5 = 81m
5 x 2,5 = 31m
4500 den komplet.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач