Logo

Mercedes 10. 17

Број на оглас: 3688132 | Објавен на: 18.09.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Reg. Do 7.2021
Komplet servis
Novi gumi
Super sostojba

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач