Logo

Renault megane 1.9 dci

Број на оглас: 3688138 | Објавен на: 17.09.2020, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Komplet servisirano
Full oprema

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач