Logo

PREKRASNA KUKJA

Број на оглас: 3688207 | Објавен на: 20.09.2020, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 330 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1000

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Mirce Acev

Цена: 150.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e na prekrasna lokacija, odlicno gradena, po site standardi, ima uslovi i za potkrovje i moze da posluzi za povekenameni
Treba samo nova PVC dograma i uste nekoi pomali intervencii.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач