Logo

KOMPLET LADILNA OPREMA ZA KOMORA DO MINUS

Број на оглас: 3688260 | Објавен на: 30.09.2020, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


-KOMPRESOR Frascold
F424Y ZA MINUS ( 4.0 HP - 2.98 kW - 23.61 M3/h 1450 RPM)
-ISPARUVAC.
-VRATA ZA KOMORA SO SENZOR KOMPLET SO PANEL 50 KUBICI (22 KVADRATI) DEBELINA 20 KA .
-KONTROLNA TABLA

071366835 tel za kontakt ili
BARAJTE NA VIBER +447588432264

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач