Logo

Velosiped, tocak polar

Број на оглас: 3688264 | Објавен на: 25.09.2020, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 24 "

Големина на рам: Останато

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tocak Polar 24” so shimano menuvaci i shalteri, 18 brzini.
Dve novi gumi.
Odlicno socuvan.
Cena: 6.500den.
Kontakt: 070 23 78 78

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач