Logo

Gumi so bandasi 175 65 14

Број на оглас: 3688383 | Објавен на: 20.09.2020, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 175

Висина: 65

Дијаметар: 14

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продават многу добро зачувани гуми заедно со бандаши. Во секое време можете да се јавите за дополнителни прашања.
Цената е по договор. (Ефтино)

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Кирчо

Потврден огласувач