Logo

PREKRASEN DZIP

Број на оглас: 3688501 | Објавен на: 28.09.2020, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Antara

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

9.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e zacuvan, so ful oprema, so realni kilometri, crn metalik, bordo koza i mn.dr.
info na tel. 070392229

 Ljupco

Потврден огласувач