Logo

Spostrki Spirali za Audi A4 b6 b7 (2000-2007) 40-45 mm

Број на оглас: 3688745 | Објавен на: 28.11.2020, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Sportski Spirali za Audi A4 b6 b7
Made in Germany.
2001-2007
40-45 mm
Pasuvat i za Audi A6 c5 (1998-2004)
Pasuvat i vw Passat B4 B5 (1998-2003)

Cena: 4500 den 4-te

071 261 700.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 ???

Потврден огласувач