Logo

Porsche Panamera 2012 god. 3.0 dizel

Број на оглас: 3688992 | Објавен на: 18.09.2020, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Porsche

Модел: Panamera

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 184 kw / 250 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваPorsche Panamera 2012 diesel 136000km top sostojba

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач