Logo

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS

Број на оглас: 3689094 | Објавен на: 21.09.2020, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4×4 vo dobra sostojba moze zamena za VW posle 2006 godina

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач