Logo

Elan Diamant 28er SLX

Број на оглас: 3689165 | Објавен на: 22.11.2020, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: Останато

Цена: 300 €

310 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e vo odlicna sostojba

Mozna zamena ...

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Marijan

Потврден огласувач