Logo

MERCEDES-BENZ SPRINTER 515

Број на оглас: 3689392 | Објавен на: 24.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.999 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


МАРКА: MERCEDES-BENZ
МОДЕЛ: SPRINTER 515 CDI
ПРОИЗВЕДЕНО 2007 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 2148 СМ3
СИЛА НА МОТОР 110 KW – 150 KS
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: РАЧЕН
ПОМИНАТО: 278802 КИЛОМЕТРИ
Дополнителни информации :
• 3 СЕДИШТА
• ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО
• ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
• ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
• БОРД КОМЈУТЕР
• РАДИО СО CD ФАБРИЧКО
• AIRBAG,ABS,ASR
• КЛИМА
* ГУМИ 2019

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Sergej

Потврден огласувач