Logo

FIAT PUNTO 1.9DIZEL 2000GODINA

Број на оглас: 3689398 | Објавен на: 25.09.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 46 kw / 63 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FIAT PUNTO 1.9DIZEL. SO FULL OPREMA KLIMA. STEGNATO NA PREDNICA I MOTOR KAMEN. SAMO KES BEZ ZAMENI CENA 1700EVRA...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач