Logo

FOR SALE AUDI A3 2.0 170HP 2009god

Број на оглас: 3689424 | Објавен на: 16.09.2020, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 151 kw / 205 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kontakt broj 070850141 Mihail posle 16 casot

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Mihail

Потврден огласувач