Logo

Drebong Mini

Број на оглас: 3689725 | Објавен на: 29.08.2020, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Mini drebong Svajcarski Tip
Cena 700 euro
Infirmacii samo na ovoj tel 071588002
Nafi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Shkelqim Krifca

Потврден огласувач