Logo

Kupuvam procesor ryzen5 2600 ili 2600x, Graficka kartica...

Број на оглас: 3689737 | Објавен на: 16.11.2020, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се бара


Se bara:
Procesor: AMD 5 2600 ili 2600x

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач