Logo

Peugeot partner.1.6.hdi.

Број на оглас: 3689865 | Објавен на: 28.09.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1+2.sedišta.teretno.
Plateno se do registracija.Tif-homologacija.
Soptveno vozila.
Klima i vo dobra sostojba.
070.692.415.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Alaedin ismaili

Потврден огласувач