Logo

Motor Tomos T18

Број на оглас: 3689978 | Објавен на: 21.09.2020, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Tomos T18 kratka cizma kompletno servisiranje vo odlicna sostojba, mnogu malku trosi.So alanser.
Moze zamena za prikolka za camec.
Tel
071210821
071210821
071210821
071210821

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач