Logo

FORD MONDEO 1.8D

Број на оглас: 3690456 | Објавен на: 19.09.2020, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo dobra sostojba,full oprema-klima ispravna

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ——

Потврден огласувач