Logo

Footswitch za Marshall pojacalo

Број на оглас: 3690502 | Објавен на: 19.09.2020, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Vo odlichna sostojba

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Михаил

Потврден огласувач