Logo

Caterpilar/D8K Caterpilar 955L

Број на оглас: 3690854 | Објавен на: 17.09.2020, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Cenata e mnogu povolna,
Po dogovor na lice mesto,za delovi ili komplet

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 M

Потврден огласувач