Logo

Ford galaxy 2.0 tdci GHIA

Број на оглас: 3691021 | Објавен на: 25.09.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so ghia oprema fabricki zatemneti stakla roletni 7 sedista i mnogu druga oprema. Voziloto e vo top forma.
Moze i zamena !
Za poveke info na tel

 aleksandar

Потврден огласувач