Logo

KUPUVAM A3 SO 5 VRATI PLAKAM KES

Број на оглас: 3691098 | Објавен на: 30.09.2020, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kupuvam audi A 3 od 2006 nagore so 5 vrati
Samo zacuvano plakam do 6000evra
Moze sliki na viber ili mesinger
072 422 670
Dizel ili benzin

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач