1 / 4
Branici za Chevrolet Spark
60 €
Цената е фиксна
20.01.2021 09:01

Охрид / Охрид

Марка:

Chevrolet

Модел:

Spark

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Branicite se staklo ne se puknati skrseni staklo bez mana.
Kontakt:077888104

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivko
Потврден огласувач
077888104
Испрати Е-маил до огласувачот