Logo

CITROEN C5 1.6HDI 2005GODINA EKSTRAA

Број на оглас: 3691341 | Објавен на: 25.09.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.199 €

3.299 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C5 - EXCLUSIVE 80KW 109KW 1.6HDI
SO FULL OPREMA
-KLIMATRONIK ISPRAVEN
-SERVO
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-2005GODINA
-8AIRBAG
-FABRICKO RADIO NA CD SO KOMANDI
-ALUMINSKI BANDAZI 16KI
-ELEKTRICNI RETROVIZORI
-ELEKTRIKA NA 4 STAKLA
REG SKORO CELA GODINA DO 7 MESEC 2021.STEGNATO NA MOTOR I PREDNICA KAMEN. SOCUVANA MNOGU I NADVOR I VNATRE. MOZE ZAMENA...**CENA 3600EVRA**

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач