Logo

Nov fen Silvercrest

Број на оглас: 3691406 | Објавен на: 22.11.2020, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov fen ,nekoristen Silvercrest 2200w.fenot e kvaliteten,kupen od Germanija.
Info na mejl ili na viber 071 310 017.. ..

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач