1 / 10
TOYOTA YARIS 1.0i 51KW =BALKANAUTO CARS=
1 €
15.02.2023 10:08

Гази Баба / Скопје

Марка:

Toyota

Модел:

Yaris

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

VW TOURAN 1.9TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

PEUGEOT 3008 1.6HDI 110KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам