Logo

Golf 1

Број на оглас: 3691488 | Објавен на: 24.09.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1984

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii javete se na brojceto 070 706 833

 Кратово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач