Logo

AUDI A8 3.0TDI 300HP QUATTRO 2012

Број на оглас: 3691952 | Објавен на: 23.09.2020, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 220 kw / 299 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 23.000 €

24.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆ AUDI A8 3.0TDI 300HP QUATTRO 2011 ☆
ФАБРИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВО!
📞📞📞078-844-013📞📞📞
🇩🇪🇩🇪🇩🇪UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪🇩🇪
REGISTRIRANO CELA GODINA
CENA 23000€

✔️Bi-XENON
✔️F1 SHIFT- ТИПТРОНИК
✔️LED ПАКЕТ
✔️ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
✔️ABS
✔️AIRBAG
✔️AUTO HOLD
✔️CRUISE CONTROL
✔️ESP
✔️MULTIMEDIA INPUT
✔️START-STOP СИСТЕМ
✔️АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ
✔️БОРД КОМПЈУТЕР
✔️ГОВОРНИ КОМАНДИ
✔️ЕЛ. СКЛОПЛИВИ РЕТРОВИЗОРИ
✔️ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА
✔️ЕЛЕКТРИКА НА СЕДИШТА
✔️КЛИМАТРОНИК ДВОЗОНСКИ
✔️КОЖЕН ВОЛАН
✔️КОЖЕН ЕНТЕРИЕР
✔️КОМАНДИ НА ВОЛАН
✔️МЕРАЧ НА ПРИТИСОК ВО ГУМИ
✔️НАВИГАЦИЈА
✔️ПРИПРЕМА ЗА ТЕЛЕФОН
✔️СЕНЗОРИ ЗА ДОЖД
✔️СОНЧЕВ КРОВ
✔️ХРОМ ПАКЕТ
✔️3 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧА

ВОЗИЛОТО ИМА ПОМИНАТО 250000KM 100% РЕАЛНИ СО ОРИГИНАЛНА СЕРВИСНА КНИШКА!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Zan

Потврден огласувач