Logo

FORD ESKORD 1.6 90 KONJI

Број на оглас: 3691966 | Објавен на: 20.09.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 550 €

600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ful oprema dve novi zimski. klima predni stakla na dugme.fabricko radio.motor perfekt so eden zbor kolata nema nikakva mana.ni krcka ni tropa prednica stegnata kako od fabrika.nov akomulator .moze zamena dajte ponuda.fordot e bez bez dokumenti.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач