Logo

Mercedes SEC560

Број на оглас: 3692066 | Објавен на: 29.09.2020, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 560

Година: 1989

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 205 kw / 279 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedesot e vo vozna sostojba, registriran do Januari 2021.
Molam da se javat samo zainteresirani, moze i zamena so moja ili vasa doplata zavisi od voziloto. Prednost imaat
Terenski vozila.

 Гостивар    Општина:Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 elsan

Потврден огласувач