Logo

Renault clio 1.4i “ Za Delovi “

Број на оглас: 3692154 | Објавен на: 01.09.2020, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault clio 1.4i 55kw za delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач