Logo

MERCEDES VANEO 170 CDI AVTOMATIC

Број на оглас: 3692412 | Објавен на: 28.09.2020, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vaneo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.100 €

3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Vaneo 170 cdi Avtomatic
Kolata e vo odlicna sostojba
Redovno servisirana
Staveni 4 novi gumi
Za Poveke Informaci Javetese...

 Cars

Потврден огласувач